Szkolenia ToruńHERMAN EDUCATION
Biuro w Toruniu:
Szosa Chełmińska 80/4

adres korespondencyjny:
09 - 407 Płock
ul. Powstańców Styczniowych 17/35

NIP 774 281 27 48
tel. 501 614 674, 509 400 739
biuro@hermaneducation.pl
www.hermaneducation.pl


Miło jest nam poinformować o wznowionej przez naszą firmę działalności CHARYTATYWNEJ pn. HERMAN CHARYTATYWNIE.

Kilka lat temu, wraz z powstaniem firmy HERMAN EDUCATION, założyliśmy, że wykorzystując coraz szersze kontakty będziemy starać się wspierać różne grupy społeczne.

Pierwszy nasz projekt został zrealizowany w 2008 r.

Był to charytatywny turniej piłkarski na rzecz niepełnosprawnych dzieci z Grabia.

Jeśli chcesz pomóc w działaniach HCH, prosimy o kontakt: biuro@hermaneducation.pl


styczeń 2014

HE PARTNEREM KLUBU PIŁKARSKIEGO

Od stycznia 2014 zostaliśmy stałym partnerem Klubu Piłkarskiego Niedźwiedzie Toruń. Jest to kontynuacja współpracy, które zaczęliśmy 3 lata temu. Klub zrzesza drużynę seniorską, dwie młodzieżowe oraz grupę dzieciaków zainteresowanych szeroko rozumianą aktywnością sportową.

W grupach tych znajdują się dzieci z trudnych rodzin, domów dziecka, które mają okazję poznać dobre wzorca i nauczyć się spędzać czas w wartościowy sposób i przyjaznym gronie.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomóc klubowi zapraszamy do kontaktu: Tel. 501 614 674 lub e-mail: jarekbien@interia.eu. Prosimy w imieniu klubU o wsparcie materialne, finansowe, ale również w postaci wolontariuszy.

marzec 2013

1% DLA FUNDACJI SMOLENIA

Zapraszamy do wsparcia Fundacji Stworzenia Pana Smolenia przez przekazanie jednego procenta podatku dochodowego. To bardzo szlachetna i ważna inicjatywa.

Fundacja prowadzi rehabilitację dzieci i dorosłych z dysfunkcjami fizycznymi i intelektualnymi. Terapia prowadzona jest z użyciem koni i daje wyjątkowe efekty. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych hipoterapeutów i wolontariuszy. Dodatkowo radość, którą niosą spotkania zachęcają i pozwalają zapomnieć u trudach ćwiczeń które na koniu nikogo nie nużą. Fundacja uczy również opieki i odpowiedzialności za zwierzęta.

Obecne trudności wiąża się m.in. z brakiem zadaszonego pomieszczenia pozwalającego na prowadzenie terapii również w porze deszczowej i wczesną wiosną.

Fundację możesz wspierać również przez cały rok.
Warto pomagać!

o Fundacji
strona Fundacji

grudzień 2012

ŚWIĄTECZNE PACZKI

Zorganizowaliśmy akcję zbiórki środków na paczki świąteczne dla 35 piłkarzy zrzeszonych w drużynie Niedźwiadki Toruń. Akcja zakończyła się powodzeniem. Każdy z dzieciaków otrzymał paczkę zawierającą sportową czapkę oraz słodycze. Za pomoc i wsparcie wszystkim bardzo dziękujemy. Niebawem kolejna akcja.

wrzesień 2011

WYCIECZKA DO PŁOCKA

Chcieliśmy poinformować, że dzięki Państwa pomocy udało się zebrać środki dla Niedźwiadków na wyprawę do Płocka. Dnia 24 września NIEDŹWIADKI TORUŃ (drużyna piłkarska złożona z Dzieciaków z Domów Dziecka) wyjechały na mini obóz piłkarski. Do południa odbyli trening (3 godziny) na Stadionie Miejskim, następnie zwiedzali stadion Wisły Płock, spotkali się również z piłkarzami. Kolejnym etapem wycieczki były odwiedziny w Płockim ZOO, zwiedzanie płockiego rynku i na koniec dzieci obejrzały mecz Wisła Płock - GKS Katowice. Dzieciaki z wyjazdu były bardzo zadowolone. Do dnia dzisiejszego wspominają ten wspaniały dzień pełen wrażeń. Za pomoc pięknie dziękujemy.

maj - czerwiec 2011

STROJE PIŁKARSKIE DLA DZIECIAKÓW KUPIONE I PRZEKAZANE – UDAŁO SIĘ !!!

Miło nam jest poinformować, że w zbiórce na sprzęt sportowy dla drużyny stworzonej przez Dzieciaków pochodzących z Domów Dziecka otoczonych opieką Stowarzyszenia dzieciom i młodzieży WĘDKA im. Każdego Człowieka w Toruniu dzięki Państwa dobrodziejstwu zebraliśmy 1 130 zł. Udało się za nam kupić:
  • 14. kompletów piłkarskich (koszulka, spodenki)
  • 2. komplety bramkarskie
  • 1. parę rękawic
W imieniu HERMAN CHARYTATYWNIE, Stowarzyszenia WĘDKA im. Każdego Człowieka a przede wszystkim Dzieci z drużyny NIEDŹWIADKI pięknie DZIĘKUJEMY :) Trzymajcie za nas kciuki.

Poniżej zdjęcie drużyny Niedźwiadków w nowych strojach.


szkolenia otwarte | szkolenia zamknięte | szkolenia indywidualne | szkolenia przez Internet | Certyfikat Przedsiębiorczości
doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorczych | doradztwo gospodarcze dla firm | seminaria | studia podyplomowe