Szkolenia ToruńHERMAN EDUCATION
Biuro w Toruniu:
Szosa Chełmińska 80/4

adres korespondencyjny:
09 - 407 Płock
ul. Powstańców Styczniowych 17/35

NIP 774 281 27 48
tel. 501 614 674, 509 400 739
biuro@hermaneducation.pl
www.hermaneducation.pl


Firma HERMAN EDUCATION doradztwo i szkolenia została założona 5 września 2007 r. w Toruniu przez grupę studentów i absolwentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Celem naszej firmy jest organizacja i prowadzenie szkoleń, które mają wymiar typowo praktyczny. Dlatego nasz Zespół tworzą osoby o odpowiednim wykształceniu, zdolnościach pedagogicznych oraz wiedzy praktycznej. Nasz Zespół tworzy kilkadziesiąt osób.

Nasze szkolenia od blisko 10 lat cieszą się nieustannym uznaniem uczestników. Z naszej propozycji skorzystało już ok. 100 podmiotów i kilka tysięcy osób. Certyfikaty, które wystawiamy za udział w naszych szkoleniach, cieszą się coraz większym uznaniem pracodawców. Jest to dla nas kolejny ważny sygnał do nieustannego rozwoju firmy, podnoszenia własnych kompetencji, by dostarczać konkretnej wiedzy oraz rozwijać cenne umiejętności.

Wprowadzamy nieustanne zmiany w naszej ofercie, tak by odpowiadać na bieżące potrzeby rynku. Współpracujemy z uczelniami wyższymi przy organizacji studiów podyplomowych, kursów i szkoleń.

Ponadto świadczymy usługi doradztwa gospodarczego i prawnego dla firm. Dostarczamy konkretnych rozwiązań na pojawiające się problemy i wyzwania. Jesteśmy cennym partnerem dla wielu podmiotów, które chcą, tak jak my, nieustannie się rozwijać.

Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Postaw z nami na rozwój!


szkolenia otwarte | szkolenia zamknięte | szkolenia indywidualne | szkolenia przez Internet | Certyfikat Przedsiębiorczości
doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorczych | doradztwo gospodarcze dla firm | seminaria | studia podyplomowe