Szkolenia ToruńHERMAN EDUCATION
Biuro w Toruniu:
Szosa Chełmińska 80/4

adres korespondencyjny:
09 - 407 Płock
ul. Powstańców Styczniowych 17/35

NIP 774 281 27 48
tel. 501 614 674, 509 400 739
biuro@hermaneducation.pl
www.hermaneducation.pl


Z przyjemnością informujemy , że wprowadziliśmy kolejną usługę w ramach naszej firmy. Jest to COACHING. Osoby zainteresowane rozwojem, nabywają wiedzę , rozwijają swoje umiejętności, poszerzają swoją świadomość w różny sposób. Z nami można to zrobić na drodze szkoleń, kursów, usług doradczych i od teraz w ramach procesu Coachingowego.

Czym jest Coaching?
Jest procesem (nie jest to spotkanie jednorazowe), na który składa się 7 spotkań prowadzonych w odstępie co 3 tygodnie dla osiągnięcia celu, który założył sobie Klient. Cel może pochodzić ze sfery zawodowej lub osobistej. Coach nie doradza, nie daje gotowych rozwiązań, nie prowadzi terapii. Coaching zakłada, że Klient posiada wszelkie zasoby (wiedzę, umiejętności) do tego, by dany cel osiągnąć. Rolą Coacha jest prowadzenie kreatywnych i inspirujących rozmów, z zachowaniem Kodeksu Etyki Coacha, które pozwolą odkryć klientowi posiadane zasoby, znaleźć nowe możliwości , spojrzeć na problem z innej perspektywy i wreszcie osiągnąć cel.

Przypomnij sobie ile razy , ktoś Ci doradzał co masz robić? Jaki był efekt? Bardzo często mimo najlepszej rady, nie udało się danego problemu rozwiązać.

Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty.
Zadzwoń: 501 614 674, napisz do nas: biuro@hermaneducation.pl lub wypełnij poniższy formularz.

Udzielimy wszelkich informacji i zaprosimy Cię na bezpłatne spotkanie wyjaśniające wszelkie Twoje wątpliwości.

Zapraszamy!

Formularz Kontaktowy:


treść wiadomości
imię i nazwisko
e-mail
telefon
 
  

szkolenia otwarte | szkolenia zamknięte | szkolenia indywidualne | szkolenia przez Internet | Certyfikat Przedsiębiorczości
doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorczych | doradztwo gospodarcze dla firm | seminaria | studia podyplomowe